Chcete sa aj Vy stať EXPERTOM - ANALYTIKOM 
finančnej situácie firmy?

 

Pokiaľ pociťujete, že potrebujete viac informácií o stave firmy, na základe ktorých by ste umožnili podnikateľom urobiť kľúčové rozhodnutia, prípadne ich urobíte Vy sami, čítajte ďalej.

 

Viem si urobiť obraz o firme a tak sa dozviem, s kým mám dočinenia. Na základe niekoľkých nástrojov to dokážete aj VY.

Dokonca nemusíte byť ani účtovníkom, ani ekonómom a za pár hodín sa môžete stať expertom – analytikom obchodnej spoločnosti.

 

Vďaka mojim skúsenostiam vo vedení účtovníctva a jeho analýze pomôžem účtovníkom a majiteľom obchodných spoločností z účtovníctva porozumieť finančnej situácii vo firme bez tlmočníkov.

Lenka Krčmárová

Lenka Krčmárová

Ekonóm-analytik

Využívam cenné know-how reportovania nekompromisným manažérom medzinárodnej spoločnosti.       

                                                                  

Rozhodla som sa, že napíšem eBook, do ktorého vložím to, čo viem a ponúknem ho aj Vám. V čom Vám pomôže?              

 

Ak ste účtovník/čka:

 • +
  "blysnete" sa pred majiteľmi firiem alebo ich manažérmi. Ukážete im, že nie ste obyčajní účtovníci, ale dokážete im ponúknuť viac a stanete sa pre nich jedineční.
 • +
  budete vedieť odpovedať na častú otázku podnikateľov: „Ako na tom som?“
 • +
  získate zručnosti, ktoré nie sú súčasťou bežných školení pre účtovníkov a ekonómov.
 • +
  ak rozmýšľate, či je firma, pre ktorú pracujete, perspektívna, pomôžem Vám rozhodnúť sa, či zostať alebo si hľadať novú prácu.

Chcete získať prehľad, ukázať okoliu svoju dôležitosť a tým si posilniť svoje postavenie vo firme?

Stačí Vám k tomu postup, ktorý Vám poskytnem a niekoľko hodín, ktoré by ste inak napríklad presedeli pri televízii.

Ak ste podnikateľ:

 • +
  dokážete si analýzu svojej firmy urobiť sami, bez ohľadu na to, že máte svojho účtovníka.
 • +
  prehľadom vo svojich nákladoch ich môžete ovplyvniť vhodným rozhodnutím, a tak ušetriť zaujímavú sumu peňazí.

Výhody pre oboch:

 • +
  ušetríte čas pripravovaním grafov na názorné zobrazenie stavu nákladov a výnosov firmy, lebo som ich pripravila za Vás.
 • +
  v priebehu celého roka budete mať prehľad o výške hospodárskeho výsledku firmy a jej vývoji, čo poslúži k odhadu výšky dane z príjmov v dostatočnom predstihu a Vy nebudete pred podávaním daňového priznania prekvapení.
 • +
  úplní začiatočníci v práci s programom Excel získajú slušnú zručnosť v jeho používaní.

Pre akú firmu sa dajú použiť návody a postupy na spracovanie finančnej analýzy v tomto eBooku?

Pre všetky obchodné spoločnosti a živnostníkov, ktorí vedú
podvojné účtovníctvo.

 

 

Obsah eBooku je zložený z dvoch častí.

Z teoretickej časti, aby ste pochopili základné účtovné výkazy firmy a ich vzájomný vzťah a tiež, z čoho budeme analýzu firmy robiť a prečo.

Druhá časť je praktická, tam už budeme spolu Vašu analýzu robiť krok za krokom.

Pokiaľ Vás zaujíma obsah eBooku podrobnejšie, môžete si ho pozrieť TU>>>.

Cena môjho eBooku „Ako jednoducho urobiť analýzu obchodnej spoločnosti za 2 dni“ je 29 Eur. Má 52 strán, 10 kapitol a podkapitol (+ BONUSOVÉ VIDEO).

 

Keď som začínala ako finančný supervízor v medzinárodnej spoločnosti, bola som síce vyštudovaná ekonómka s praxou v účtovníctve, ale zelenáč v reportovaní. Verte mi, vôbec to nebolo ľahké naučiť sa spracovať rôzne firemné analýzy od výmyslu sveta pre našich nadriadených doma i v zahraničí. Teraz som sa však rozhodla, že Vy to môžete vedieť bezbolestne. Ukážem Vám presne od základov, ako takú analýzu spoločnosti urobiť.

Pochopiť súvislosti mi trvalo niekoľko mesiacov a Vy to môžete zvládnuť za pár hodín. 

Po mojom odchode z medzinárodnej firmy som použila túto analýzu v malých a stredných obchodných spoločnostiach. Hm... Majitelia boli zaskočení. Mali ste vidieť ich prekvapené tváre.

Nový človek a toľko o nás vie? Niektorí zostali zahanbení. Ale väčšina z nich sa vzchopila a začala situáciu vo firme riešiť. Získala som si ich úctu.

Možno si teraz myslíte, že pre Vás je to príliš ťažké, robiť nejakú analýzu. Nikdy ste to predsa nerobili.

Tak tohto by som sa vôbec nebála. Dala som môj eBook prečítať môjmu manželovi, ktorý nemá s účtovníctvom vôbec nič spoločné. Dokonca nie je ani expert v Exceli. Predstavte si, že podľa postupu, ktorý sa v eBooku nachádza, urobil svoju prvú finančnú analýzu obchodnej spoločnosti úplne sám a dokonca bez sledovania videa s názornou ukážkou spracovania základu analýzy.

Pozrite sa, čo mi napísala jedna z prvých čitateliek môjho eBooku - Hanka:

Děkuji za tvůj eBook. Obohatilo mě to a poučila jsem se. Finanční analýzu podle tohoto eBooku zvládne vytvořit opravdu každý. Výsledky mohou využít jak podnikatelé a majitelé firem, tak i manažeři společností. Lenka dokázala tuto složitou problematiku podrobně zpracovat do jednotlivých kroků, a pokud si dáte tu práci a analýzu si podle tohoto eBooku zpracuje, získáte přesný přehled o vývoji svých nákladů i výnosů. Účetním, které nemají s finančními analýzami velké zkušenosti, pomůže tento eBook získat přehled o podnikání dané společnosti. Naleznou problematické oblasti dané firmy, odhalí silné a slabé stránky společnosti a budou moci doporučit majiteli kroky ke zlepšení jeho podnikání.

Hana Alexováwww.hanaalexova.cz

 

Alebo Anička:

EBook je velmi dobře napsaný. I já coby začátečník v Excelu a účetnictví jsem se v něm dobře zorientovala. Jako podnikatelka jsem si myslela, že mám o svých finančních tocích přehled. Díky analýze, kterou jsem si podle návodu udělala jsem zjistila, jaké nedostatky jsem měla i přes to, že mám svoji účetní. Doporučuji všem, kdo chtějí mít nad svým účetnictvím opravdu přehled a ušetřit nejen čas, ale i peníze.

Anna Lukšovánalezněte Lásku svého života, www.annaluksova.cz

NIČ NERISKUJETE!

V prípade, že si eBook „Ako jednoducho urobiť analýzu obchodnej spoločnosti za 2 dni“ prečítate a v ňom použité postupy vyskúšate a zistíte, že tieto informácie nie sú pre Vás hodnotné a vo svojom živote ich nevyužijete, do 30 dní mi napíšte. Ja Vám bez otázok vrátim cenu eBooku v plnej výške späť.

Na čo sa môžete tešiť a dostanete to súčasne s eBookom?

 

Expertom – analytikom v 3 krokoch

Ide o vopred pripravené grafy:

 • Graf – prehľad priemerných mesačných nákladov
 • Graf – mesačný vývoj 2015
 • Graf – medziročný vývoj

ktoré máte hotové za pár minút. Stačí si otvoriť pripojený súbor a urobiť 3 kroky:

Kopíruj, vlož a čítaj!

Aby ste si to vedeli predstaviť, pozrite sa na Flashovku č. 1 TU>>.

Zároveň Vás v eBooku naučím postup, ako si graf vyhotoviť. To Vám umožní vytvárať ďalšie nové grafy a analýzy v budúcnosti podľa vlastných potrieb.

 

 

A pokiaľ sa rozhodnete, že idete do toho, ale máte problém ZAČAŤ, "dokope" Vás k tomu 
BONUSOVÉ VIDEO.

 

Ide o návod na prípravu základu, toho najdôležitejšieho z čoho finančnú analýzu budeme robiť, a tým je ZDROJ DÁT. Video je určené začiatočníkom v práci s Excelom, ktorým pomaly a podrobne ukazujem, kde majú čo napísať a kde "kliknúť". Zároveň Vás naučím zopár TIPOV, ktoré urobia Váš excelovský súbor prehľadnejší a rýchlo sa v ňom budete orientovať.

Veľmi ma potešila spokojnosť čitateľov:

Najskôr som bol zvedavý – ako bude téma uchopená. Ale hneď úvod obsahoval výborný tip. Dobrú radu pre účtovníka – ekonóma, či má „kšeft“ v danej firme vziať, či nie. A s jasným „Prečo?“. Majiteľ firmy si nájde odpovede na otázky života a smrti biznisu. Sú veľmi jednoducho a zrozumiteľne podané v analýze pripravenej podľa návodu. Spokojne by som tento eBook odporučil pre študentov, ekonómov, účtovníkov a pre tých majiteľov menších firiem, ktorým záleží na budúcnosti ich biznisu.

Ľuboš Bahorecexpert na Excel, www.bahorec.sk

Když jsem viděla název Ako jednoducho urobiť analýzu, říkala jsem si, no jo, zase další kniha o finanční analýze. Na škole jsem finančních analýz udělala stovky, prostudovala jsem tisíce stran nudných odborných textů bez obrázků - to se ostatně od absolventa oboru finance očekává - že umí dělat finanční analýzu ze spaní a před rozbřeskem už má tisíce grafů. Jakmile jsem se začetla eBooku Lenky Krčmárové, vzpomněla jsem si na své začátky, když jsem ještě nedokázala udělat finanční analýzu ze spánku a neměla jsem každé ráno před rozbřeskem tisíce grafů a reportů. Zpětně jsem si uvědomila, že status experta před ostatními jsem získala až při prvním předložení mé vlastnoručně vypocené funkční excelovské tabulky s barevnými grafy. S každým kliknutím v podrobném videonávodu jsem si vzpomněla na desítky svých kroků, které vedly do slepých uliček. 5 let jsem dělala finanční analýzy a dnes už vím, že to byl zbytečný dril. Kdybych měla už tehdy Lenčin eBook, tak bych si velmi ulehčila počátky svého drilování a navíc bych možná zůstala u svého oboru. eBook bych doporučila všem, kdo chtějí mít rychlý přehled ve finanční analýze. Účetním, které chtějí chápat smysl a cíl své práce v celkovém kontextu nejzásadnějších prvků, které je třeba chápat na prvním místě. Podnikatelům, kteří podnikají intuitivně a chtějí mít za pár minut a bez zdlouhavých nudných textů přehled o tom, jak si vedou. Zaměstnancům, kteří chtějí znát jednoduše a názorně obraz společnosti, nebo vyniknout expertním přehledem a znalostmi o firmě v kontextu nejdůležitějších prvků.

Ing. Zuzana Kejíková, spojuje dvě své vášně Dornovu metodu a zrychlené učení www.zuzanakejikova.cz

Pokiaľ cítite, že tento eBook je pre Vás a chcete sa odlíšiť od bežných účtovníkov alebo podnikateľov, objednajte si eBook hneď teraz!

Stlačením tlačidla „Kúpiť eBook“ sa dostanete na objednávkový formulár, ktorý pozorne vyplňte. Môžete zaplatiť kartou alebo bankovým prevodom. V prípade platby kartou Vám príde eBook ihneď po zaplatení. Ak zaplatíte bankovým prevodom, pošlem Vám eBook po tom, ako sa platba objaví na mojom účte.